Podujatia

Pravidelné podujatia

Špeciálne podujatia

Royal News

Slávnostné otvorenie

V prekrásnom slnečnom počasí sme pre vás 19. mája 2018 v deň kráľovskej svadby oficiálne otvorili dvere jedinečného kúpeľného hotela Royal Palace*****.

Využite naše spoločenské priestory

Text

Svadba, oslava alebo firemná akcia

Využite naše priestory na usporiadanie svadby, oslavy, alebo firemnej akcie. Ponúkame Vám komplexné služby, jedinečné gastronomické zážitky, bohaté skúsenosti s prípravou kultúrneho programu a aktivít pre dospelých aj deti, relax na najvyššej úrovni a mnoho ďalšieho. Radi pre Vás pripravíme ponuku na mieru.

Text

Kursalon

Spoločenská miestnosť Kursalón s kapacitou 150 miest je srdcom kultúrneho a spoločenského života Hotela ROYAL PALACE*****. Luxusné priestory, kráľovská kuchyňa a špičkový servis sú predpokladom pre Vašu jedinečnú súkromnú slávnosť či stretnutie.

Text

Salón Elizabeth

Pre menšie business meetingy Vám ponúkame salón Elisabeth s kapacitou 8 miest. Salón je prepojený so susedným superior apartmánom Elisabeth pre Váš dokonalý luxus i diskrétnosť. Počas rokovaní je Vám k dispozícii priestranná letná terasa so záhradným nábytkom. Výhľadom do záhrady a na kúpeľný park Vás uchváti.

Text

Club Sissi

Čašu svojho obľúbeného vína, alebo pohár whisky, koňaku či kvalitného rumu si môžete vychutnať v Clube Sissi, situovanom bezprostredne vedľa reštaurácie. V pokojnej atmosfére, sám alebo v kruhu priateľov, pri dobrej knihe alebo partii šachu... Je len na Vás, akú spoločnosť si k dokonalej pohode vyberiete. Súčasťou klubu je oddelená fajčiarska zóna s exkluzívnou ponukou cigár a vinotéka.

Text

Kráľovská Dvorana

Systém menších tanečných parketov uprostred zelených plôch vytvára netradičnú tančiareň pod holým nebom, ktorá Vás pozýva na strávenie príjemných letných večerov pri podmanivej hudbe. Naše exkluzívne exteriéry v átriu hotela pretvoria Váš raut na luxusnú garden party.

Usporiadanie miestností

Typ sedenia Banket Koktail Divadlo 100 Tvar U/O Plocha (m2)
Kursalón 100 200 150 60 200
Restaurant SISSI 60 100 - - 180
Club Sissi 60 100 60 60 150
Bar Colonnade 20 - - - 150
Salón Elizabeth 8 - 10 8 50
Smoking Area 10 20 - - 30
Lobby Bar 30 - - - 130
Kráľovská dvorana 140 200 - - 2000