Súkromné podujatia

Firemná akcia

Využite naše spoločenské priestory

Text

Svadba, oslava alebo firemná akcia

Využite naše priestory na usporiadanie svadby, oslavy, alebo firemnej akcie. Ponúkame vám komplexné služby, jedinečné gastronomické zážitky, bohaté skúsenosti s prípravou kultúrneho programu a aktivít pre dospelých aj deti, relax na najvyššej úrovni a mnoho ďalšieho. Radi pre vás pripravíme ponuku na mieru.

Text

Kursalon

Spoločenská miestnosť Kursalón s kapacitou 150 miest je srdcom kultúrneho a spoločenského života Hotela ROYAL PALACE*****. Luxusné priestory, kráľovská kuchyňa a špičkový servis sú predpokladom pre vašu jedinečnú súkromnú slávnosť či stretnutie.

Text

Salón Elizabeth

Pre menšie business meetingy vám ponúkame salón Elisabeth s kapacitou 8 miest. Salón je prepojený so susedným superior apartmánom Elisabeth pre váš dokonalý luxus i diskrétnosť. Počas rokovaní je vám k dispozícii priestranná letná terasa so záhradným nábytkom. Výhľadom do záhrady a na kúpeľný park vás uchváti.

Text

Club Sissi

Čašu svojho obľúbeného vína, alebo pohár whisky, koňaku či kvalitného rumu si môžete vychutnať v Clube Sissi, situovanom bezprostredne vedľa reštaurácie. V pokojnej atmosfére, sám alebo v kruhu priateľov, pri dobrej knihe alebo partii šachu... Je len na vás, akú spoločnosť si k dokonalej pohode vyberiete. Súčasťou klubu je oddelená fajčiarska zóna s exkluzívnou ponukou cigár a vinotéka.

Text

Kráľovská Dvorana

Systém menších tanečných parketov uprostred zelených plôch vytvára netradičnú tančiareň pod holým nebom, ktorá vás pozýva na strávenie príjemných letných večerov pri podmanivej hudbe. Naše exkluzívne exteriéry v átriu hotela pretvoria Váš raut na luxusnú garden party.

Usporiadanie miestností

Typ sedenia Banket Koktail Divadlo 100 Tvar U/O Plocha (m2)
Kursalón 100 200 150 60 200
Restaurant SISSI 60 100 - - 180
Club Sissi 60 100 60 60 150
Bar Colonnade 20 - - - 150
Salón Elizabeth 8 - 10 8 50
Smoking Area 10 20 - - 30
Lobby Bar 30 - - - 130
Kráľovská dvorana 140 200 - - 2000

Neváhajte nám napísať, radi zodpovieme všetky Vaše otázky

Váš e-mail bol odoslaný úspešne

Čoskoro sa Vám ozveme s odpoveďou.