Gastronomické špeciality najvyššej úrovne
*****

Dospelí
1
Deti
0

Restaurant SISSI

Exkluzívny Restaurant SISSI vám ponúka tradičné recepty z kráľovských kuchýň, ale aj špeciality, ktoré vás prekvapia svojou príťažlivou exotickosťou.

Ku kráľovskému jedlu vám náš hotelový someliér odporučí vhodný vínny skvost z domácej alebo svetovej produkcie.

Bohaté raňajky pre váš úspešný štart do nového dňa podávame formou viacchodového servírovaného menu. Obedy a večere servírujeme taktiež formou viacchodového Royal Menu alebo á la carte.

Počas letnej sezóny si kráľovské menu môžete vychutnať na letnej terase s výhľadom do Kráľovskej dvorany. Obed i večera je spoločenskou udalosťou, preto vás prosíme o zachovanie primeraného oblečenia (dress-code smart casual).

Čas podávania stravy: (od 31.10.2022 do 27.3.2023)

raňajky 8:00 – 10:00, obed 11:00 – 13:30, večera 17:00 – 19:30 (piatok – sobota 17:00- 20:30)

Lobby Bar

Lobby Bar

Honosné priestory, pohodlné art deco kreslá a výnimočná ponuka destilátov, koktejlov i barových jedál. V hotelovom lobby bare si môžete vychutnať svoj obľúbený drink až do neskorých nočných hodín.

(od 31.10.2022 do 27.3.2023) 
13:30-22:00

Bar Colonnade

Bar Colonnade

Kúpeľný život u nás je noblesný a sladký. Bezpochyby k nemu patrí i šálka kvalitnej kávy, čaju alebo horúcej čokolády či iná sladká dobrota. Na príjemne sladké posedenia pozývame vás i Vašich kúpeľných priateľov do Baru Kolonáda so zimnou záhradou. Nájdete tu i netradičné domáce dezerty, ktoré pre vás s láskou pripravuje naša hotelová cukrárka.

Club Sissi

Club Sissi

Čašu svojho obľúbeného vína, alebo pohár whisky, koňaku či kvalitného rumu si môžete vychutnať v Klube Sissi, situovanom bezprostredne vedľa reštaurácie. V pokojnej atmosfére, sám alebo v kruhu priateľov, pri dobrej knihe alebo partii šachu. Je len na vás, akú spoločnosť si k dokonalej pohode vyberiete.

Smoking Area

Smoking Area

Súčasťou Klubu Sissi je oddelená fajčiarska zóna s exkluzívnou ponukou cigár, koňakov, rumov a rozsiahla vinotéka.

Kursalon

Kursalon

Spoločenská miestnosť Kursalón s kapacitou 150 miest je srdcom kultúrneho a spoločenského života Hotela ROYAL PALACE*****. Luxusné priestory, kráľovská kuchyňa a špičkový servis sú predpokladom pre vašu jedinečnú súkromnú slávnosť či stretnutie.

Kráľovská dvorana

Kráľovská dvorana

Exkluzívne exteriéry v átriu hotela pretvoria Váš raut na luxusnú garden party. Systém menších tanečných parketov uprostred zelených plôch vás pozýva na strávenie príjemných letných večerov pod holým nebom.

Rezervujte si miesto v našej exkluzívnej reštaurácii

Váš e-mail bol odoslaný úspešne

Čoskoro sa Vám ozveme s odpoveďou.