Royal News

Slávnostné otvorenie hotela Royal Palace*****

Slávnostné otvorenie hotela Royal Palace*****

V prekrásnom slnečnom počasí sme pre vás 19. mája 2018, v deň kráľovskej svadby, oficiálne otvorili dvere jedinečného päťhviezdičkového kúpeľného Hotela Royal Palace*****. Luxusný hotel, ktorý je skutočným klenotom slovenského hoteliérstva,vznikol komplexnou rekonštrukciou národnej kultúrnej pamiatky sídliacej v samom srdci turčianskych Zlatých Kúpeľov.

Klenot slovenského hoteliérstva v štýle art deco

Hotel Royal Palace***** je len druhým liečebným hotelom v našej krajine, ktorý sa môže pochváliť piatimi trblietajúcimi sa hviezdičkami vo svojom logu. Toto jedinečné zariadenie spájajúce dokonale luxusné ubytovanie so službami najvyššej úrovne si ich právom zasluhuje svojou výnimočnou schopnosťou preniesť hotelových hostí v čase. Práve tento pocit vám totiž sprostredkujú skvostné interiéry zariadené v štýle art deco, ktorý bol hitom začiatku 20. rokov minulého storočia. Vďaka citlivej rekonštrukcii s vynikajúcim dizajnovým návrhom spájajú hotelové interiéry čaro minulosti s moderným komfortom na najvyššej úrovni. 

O slávnostné otvorenie tohto unikátneho diela sa prestrihnutím pásky postarali hneď tri výnimočné osobnosti. Prvou z nich bola turčianska rodáčka a známa divadelná herečka Emília Vášáryová, ktorú sprevádzala pani generálna riaditeľka Slovenských liečebných kúpeľov Turčianske Teplice Ing. Zuzana Ďurinová a prezidentka Slovenskej kardiologickej spoločnosti pani prof. MUDr. Iveta Šimková. Spojenie Hotela Royal Palace***** s kardiológiou vonkoncom nie je náhodné, jeho súčasťou je totiž unikátny medicínsky inštitút INCARE. Špecializované centrum kardiovaskulárnej rehabilitácie s najmodernejším vybavením a odborným lekárskym personálom sa zameriava na skvalitnenie života pacientov s problémami srdca a kardiovaskulárneho aparátu.

Zábava ako za zlatých čias swingu

Ako inak otvoriť tak úžasný hotel než veľkolepou oslavou v štýle zlatej éry swingu, ktorú odrážalo nielen prostredie či hudba, ale aj samotné outfity hostí. Večerom sprevádzal moderátor a zabávač Štefan Skrúcaný, ktorého bezprostredný humor príjemne odštartoval vynikajúci večerný program. Ak ste si predstavovali otvorenie hotela ako nezáživné podujatie, počas ktorého hostia čakajú len na slávnostné prestrihnutie pásky, ste na omyle. Program bol naozaj kráľovsky bohatý a pestrý. Ako hudobný bonus sa predstavil Robo Opatovský a výber jeho piesní spolu s tanečníkmi zo skupín CreDance a UniDance preniesli všetkých prítomných do čarovných 20. rokov minulého storočia.

Slávnostné otvorenie sa nieslo v duchu nostalgie, elegancie a veľkej dávky kráľovského luxusu spojeného s dobrou náladou a najmä pestrým programom. Krásne slnečné počasie bolo čerešničkou na torte, vďaka ktorej mohli hostia obdivovať nielen čaro  interiéru, ale aj jedinečne upraveného exteriéru.

Na záver chceme popriať Hotelu Royal Palace***** množstvo spokojných zákazníkov a vyliečených pacientov, ktorí sa budú do Turčianskych Teplíc pravidelne vracať.

 

Neváhajte nám napísať, radi zodpovieme všetky Vaše otázky

Váš e-mail bol odoslaný úspešne

Čoskoro sa Vám ozveme s odpoveďou.