Vernostný program

Vernostný program

Časté otázky

Ako program funguje a čo členstvom získam?

V našom vernostnom programe získavate za vašu spotrebu body. Na základe počtu bodov sa umiestňujete v rôznych úrovniach (základná, bronzová, strieborná a zlatá) a získavate tak paušálne výhody na ktoré máte nárok počas Vášho pobytu. Za Vaše body ďalej získavate aj nárok na zľavy na vybrané produkty a služby. Tieto zľavy sú poskytované za protihodnotu vyjadrenú v bodoch + doplatok vyjadrený v EUR.

Ako sa môžem registrovať?

Registráciu je možné vykonať iba online priamo na stránke https://royalpalace.therme.sk/vernostny-program/

Ako body získam?

Body získavate za útratu v zariadeniach Spa Medical Group. Body sa Vám pripisujú za úhradu pobytov, služieb a tovarov v rámci otvoreného účtu alebo úhrady priamo na prevádzke po predložení vernostnej karty.

Ako uplatním svoje body a výhody?

Podľa toho, v akej úrovni vernostného programu sa nachádzate, máte nárok na rôzne paušálne bonusy. Prehľad konkrétnych výhod pre Vašu a ďalšie z úrovní vernostného programu si môžete pozrieť v prehľade Vášho bodového konta (link na Moje Bodové Konto). Záujem o čerpanie týchto výhod je nutné oznámiť vopred, pri rezervácií pobytu. Za Vaše body máte nárok na zľavu na vybrané produkty a služby. Túto zľavu si uplatňujete pri zakúpení produktu alebo služby po preukázaní sa vernostnou kartou.

Ako sa dostanem k svojej vernostnej karte?

Vaša vernostná karta Vám bude poskytnutá pri Vašom najbližšom nástupe na liečebný pobyt resp. osobnej návšteve klientskeho pracoviska prevádzkovateľa. Pokiaľ si želáte zaslať vašu vernostnú kartu poštou na Vašu adresu, vyplňte svoju adresu po prihlásení do vernostného programu a kontaktujte nás.

Kedy mi body exspirujú?

Body nazbierané v aktuálnom kalendárnom roku, sú platné do konca nasledujúceho kalendárneho roku. (Napr. všetky body nazbierané v roku 2013, sú platne do konca roka 2024)

Zavolajte nám

+421-43-4918 010

Napíše nám

royalreservations@therme.sk