Gastronomické špeciality najvyššej úrovne
*****
v hoteli ROYAL PALACE

Dospelí
1
Deti
0

Restaurant SISSI

Exkluzívny Restaurant SISSI Vám ponúka tradičné recepty z kráľovských kuchýň, ale aj špeciality, ktoré Vás prekvapia svojou príťažlivou exotickosťou.

Ku kráľovskému jedlu Vám náš hotelový someliér odporučí vhodný vínny skvost z domácej alebo svetovej produkcie.

Bohaté raňajky pre Váš úspešný štart do nového dňa podávame formou viacchodového servírovaného menu. Obedy a večere servírujeme taktiež formou viacchodového Royal Menu alebo á la carte.

Počas letnej sezóny si kráľovské menu môžete vychutnať na letnej terase s výhľadom do Kráľovskej dvorany. Obed i večera je spoločenskou udalosťou, preto Vás prosíme o zachovanie primeraného oblečenia (dress-code smart casual).

Čas podávania stravy: raňajky 8:00 – 11:00, obed 12:00 – 14:30, večera 18:00 – 21:30

Lobby Bar

Lobby Bar

Honosné priestory, pohodlné art deco kreslá a výnimočná ponuka destilátov, koktejlov i barových jedál. V hotelovom lobby bare si môžete vychutnať svoj obľúbený drink až do neskorých nočných hodín.

Otvorené denne, 9.00-22.00.

Bar Colonnade

Bar Colonnade

Kúpeľný život u nás je noblesný a sladký. Bezpochyby k nemu patrí i šálka kvalitnej kávy, čaju alebo horúcej čokolády či iná sladká dobrota. Na príjemne sladké posedenia pozývame Vás i Vašich kúpeľných priateľov do Baru Kolonáda so zimnou záhradou. Nájdete tu i netradičné domáce dezerty, ktoré pre Vás s láskou pripravuje naša hotelová cukrárka.

Club Sissi

Club Sissi

Čašu svojho obľúbeného vína, alebo pohár whisky, koňaku či kvalitného rumu si môžete vychutnať v Klube Sissi, situovanom bezprostredne vedľa reštaurácie. V pokojnej atmosfére, sám alebo v kruhu priateľov, pri dobrej knihe alebo partii šachu. Je len na Vás, akú spoločnosť si k dokonalej pohode vyberiete.

Nápojový lístok Vínna karta

Smoking Area

Smoking Area

Súčasťou Klubu Sissi je oddelená fajčiarska zóna s exkluzívnou ponukou cigár, koňakov, rumov a rozsiahla vinotéka.

Nápojový lístok Vínna karta

Kursalon

Kursalon

Spoločenská miestnosť Kursalón s kapacitou 150 miest je srdcom kultúrneho a spoločenského života Hotela ROYAL PALACE*****. Luxusné priestory, kráľovská kuchyňa a špičkový servis sú predpokladom pre Vašu jedinečnú súkromnú slávnosť či stretnutie.

Kráľovská dvorana

Kráľovská dvorana

Exkluzívne exteriéry v átriu hotela pretvoria Váš raut na luxusnú garden party. Systém menších tanečných parketov uprostred zelených plôch Vás pozýva na strávenie príjemných letných večerov pod holým nebom.

Text

Café Mikuláš Galanda

Nachádza sa v príjemnom prostredí tieňa stromov oproti hotela Royal Palace*****. Ponúkame alkoholické, nealkoholické nápoje a miešané drinky, čerstvé zákusky.

Rezervujte si miesto v našej exkluzívnej reštaurácii

Váš e-mail bol odoslaný úspešne

Čoskoro sa Vám ozveme s odpoveďou.