Gold procedúry

Venušina zlatá kúra

  • Dĺžka procedúry: 3 hodiny
  • Zlatý kúpeľ a Zlatý zábal
  • Zlatá masáž
  • Zlatá maska
  • Zlatá pitná kúra

Zlatý kúpeľ a Zlatý zábal 

Skôr ako sa ponoríte do vane napustenej liečivou turčianskou minerálkou, priamo pred Vašimi očami do nej terapeutka nasype čiastočky z pravého zlata. Aby boli účinky jedinečnej kombinácie 24-karátového zlata a turčianskej vody ešte väčšie, po kúpeli sa ocitnete v zlatom zábale, počas ktorého budete relaxovať, kým budú čiastočky zlata spolu s minerálmi prenikať hlboko do Vášho tela.

Dĺžka trvania: Zlatý kúpeľ – 30 min., Zlatý zábal – 30 min.

Zlatá masáž 

Telo uvoľnené zlatým kúpeľom je dokonale pripravené na hodinovú celotelovú zlatú masáž. Optimálne množstvo 24-karátového zlata a vmieša ho do špeciálneho oleja. Aby liečivé zlato do Vášho tela preniklo či najhlbšie, po masáži zlatým olejom nasleduje hrejivý zábal, počas ktorého Vám bude aplikovaná Zlatá maska.

Dĺžka trvania: 60 min.

Zlatá maska 

Jedinečná luxusná pleťová maska z čistého 24-karátového zlata je výnimočnou nielen na Slovensku, ale aj vo svete. Vďaka unikátnej patentovanej zložke Gamma PGA Zlatá maska pôsobí hĺbkovejšie a intenzívnejšie než akákoľvek iná kozmetická procedúra, hydratuje 10-násobne viac ako kyselina hyalurónová a je oveľa elastickejšia ako kolagén. Zlatá pleťová maska je jedinou procedúrou na svete, pri ktorej sa čisté zlato absorbuje do hlbších vrstiev pleti, preto dokonale vyhladzuje vrásky, zreteľne omladzuje a spevňuje pleť. Turčianska minerálka pleť dokonale pripraví na príjem pozitívne pôsobiacich zložiek zlata, preto Turčianska zlatá maska pôsobí intenzívnejšie ako iné zlaté masky. Jej účinky vydržia až tri týždne.

Dĺžka trvania: 60 min.

Zlatá pitná kúra 

Obsahuje likér s čiastočkami zlata a liečivú turčiansku minerálku podávanú v zlatých pohároch, ktorú si vychutnáte priamo počas Zlatého kúpeľa.

Neváhajte nám napísať, radi zodpovieme všetky Vaše otázky

Váš e-mail bol odoslaný úspešne

Čoskoro sa Vám ozveme s odpoveďou.