Eventy

Späť na zoznam eventov

Shirley Valentine - divadelný večer

Shirley Valentine - divadelný večer

Divadelnú sezónu Royal Palace otvárame predstavením vynikajúcej herečky Zuzany Kronerovej.

Vo svojej One-woman show s názvom Shirley Valentine sa spolu vyberiete na bláznivý výlet za stenou, plný humoru a vtipných hlášok.

 Príbeh Shirley sa v mnohom nelíši od miliónov ďalších príbehov zrelých žien, ktoré prinášajú každý deň obetu na oltár rodinnej spokojnosti (alebo aspoň pokojnosti). Skrachované manželstvo, nevďačné deti, šťastie vyhasínajúce pod troskami života a na krku muž Joe, ktorý sa vekom mení na slizkú obludu požierajúcu túžby mladosti zaživa. Zlom nastáva, keď ju kamarátka Jane zavolá na dovolenku do Grécka. Shirley sa rozhodne ignorovať snahu rodiny do smrti ju priviazať k šporáku a vydá sa na cestu svojich snov. Na gréckych plážach objaví mnohé, predovšetkým ale opäť svoje stratené sebavedomie.

  • Cena: 13,00 EUR / osoba.

Termín:

  • 25. január 2019, od 19:00

 

Vstupenky si môžete rezervovať na tel. čísle +421(43)4918010, e-mailovej adrese royalreservations@therme.sk, prípadne priamo zakúpiť na recepcii Hotela ROYAL PALACE*****. Vyzdvihnutie vstupeniek je najneskôr 30 minút pred začiatkom predstavenia.

Časť miest je so sedením pri stole. V prípade záujmu o rezerváciu stola kontaktujte hotelovú recepciu na vyššie uvedených kontaktoch.

Divadelné predstavenie je spoločenskou udalosťou, preto Vás prosíme o zachovanie primeraného oblečenia (dress-code smart casual). Tešíme sa na Vašu návštevu.