Divadelné večery
*****
v hoteli ROYAL PALACE

Dospelí
1
Deti
0
Späť na zoznam eventov

Letušky - Divadelný večer

Podľa predlohy Marca Camulettiho „Tri letušky v Paríži“

Letušky - Divadelný večer

Pozývame Vás do Hotela ROYAL PALACE***** na v poradí druhé divadelné predstavenie z cyklu divadelných večerov „Božská komédia“.  Dňa 26. október a 23. november 2018 uvedieme v spoločenskej sále Kursalón francúzsku situačnú komédiu s názvom „Letušky“, v ktorej sa dozviete, čo sa môže stať, keď si muž chce užívať výhody ženáča, no do svadby sa mu príliš nechce.

Úspešný parížsky architekt a bohém Bernard si uprostred zlatých 60. rokov užíva život plnými dúškami v spoločnosti svojich troch snúbeníc. Jedna je Američanka, druhá Ruska, tretie Nemka a všetky sú letušky. Samozrejme, navzájom o sebe vôbec netušia. Dôkladne navrhnutý vzťahový rozvrh podľa letového poriadku pracuje pre Bernarda dokonale. Teda až do chvíle, keď lietadlá nezačnú meškať alebo prilietať skôr. Aby toho na neho nebolo málo, nasťahuje sa k nemu Robert - kamarát zo štúdií. Začína sa kolotoč bláznivých situácií, v ktorom budú nonstop lietať smiech aj slzy od smiechu.

Situačnú komédu, ktorá už pol storočia patrí k najuvádzanejším francúzskym hrám, naštudovalo v dramaturgii Martina Zachara Žabokrecké ochotnícke divadlo.

  • Cena: 7,00 EUR / osoba.

Termín:

  • 26. október 2018, od 19:00
  • 23. november 2018, od 19:00 - ZRUŠENÉ Z TECHNICKÝCH PRÍČIN

Vstupenky si môžete rezervovať na tel. čísle +421(43)4918010, e-mailovej adrese royalreservations@therme.sk, prípadne priamo zakúpiť na recepcii Hotela ROYAL PALACE*****. Vyzdvihnutie vstupeniek je najneskôr 30 minút pred začiatkom predstavenia.

Časť miest je so sedením pri stole. V prípade záujmu o rezerváciu stola kontaktujte hotelovú recepciu na vyššie uvedených kontaktoch.

Divadelné predstavenie je spoločenskou udalosťou, preto Vás prosíme o zachovanie primeraného oblečenia (dress-code smart casual). Tešíme sa na Vašu návštevu.