Adventná nedeľa 16.12.2018
*****
v hoteli ROYAL PALACE

Dospelí
1
Deti
0
Späť na zoznam eventov

Adventná nedeľa 16.12.2018

Pozývame Vás na adventné koncerty v Hoteli ROYAL PALACE***** .

Adventná nedeľa 16.12.2018

Milo Kráľ Band

Tretiu adventnú nedeľu sa Vám o 20,00 hod. predstaví Milo Kráľ Band. Kapela založená hercom, muzikantom a skladateľom Milom Kráľom.

Divadelným divákom rezonuje toto meno ako záruka kvalitnej hudby, keďže divadlu sa venuje veľmi aktívne nielen ako herec ale aj autor hudby, skladateľ.

                                                                                                         
Klávesové nástroje a spev: Miloslav Kráľ, spev: Barbora Švidraňová, klávesové nástroje, spev, akustická gitara: Radovan “Bady” Kráľ , saxofón: Adam Tojčík , elektrická gitara: Michal Kulich , basgitara: Dušan Schudich, bicie: Michal Dadík.

V repertoári majú skladby pôvodne použité v mnohých divadelných predstaveniach. Autormi textov sú napríklad Dodo Gombár, Ľubomír Feldek, Jozef Urban, Jakub Nvota a môžete počuť aj zhudobnené básne Edmunda Rostanda či Andreja Sládkoviča. Pomedzi skladby sú použité básne Joža Urbana, Charlesa Bukowskeho...

 

Cena vstupenky:

26 € / 2 osoby

44 € / 4 osoby

 

Vychutnajte si gastronomický zážitok v spojení s adventným koncertom. Pripravili sme pre Vás 4-chodové Royal Menu v reštaurácii Sissi. 

Zvýhodnená cena 4-chodovej večere spolu so vstupenkou: 98€ / 2 osoby  80€ / 2 osoby

 

Vstupenky a stôl si môžete rezervovať na tel. č. +421(43)4918010, e-mailovej adrese royalreservations@therme.sk,

prípadne priamo na recepcii Hotela ROYAL PALACE*****. Miesta sú so sedením pri 2-miestnom a 4-miestnom stole.

Vstupenky si môžete vyzdvihnúť najneskôr 30 minút pred vystúpením. Adventné večery sú spoločenskou udalosťou, preto Vás prosíme o zachovanie primeraného oblečenia (dress code smart casual). Tešíme sa na Vašu návštevu.