Divadelné večery
*****
v hoteli ROYAL PALACE

Dospelí
1
Deti
0
Späť na zoznam eventov

3x2 - Divadelný večer

3x2 - Divadelný večer

Komédia „3x2“ s Csongorom Kassaiom a Zuzanou Martinkovou – Znášikovou. V troch príbehoch z manželského života nadstavujú hlavní protagonisti ostrovtipne zrkadlo všetkým, ktorí žijú v partnerskom vzťahu a podstatnú časť života sa dokážu hádať o bezvýznamných malichernostiach.

Príďte si pozrieť trojgeneračný ohňostroj vtipných manželských zvád a udobrovania od významných britských autorov Jamesa Saundersa, Alana Ayckbourna a Davida Captona, ktoré určite vyvolajú smiech a zaručia príjemný zážitok z predstavenia.

  •  Cena: 13,00 EUR / osoba.

Termín:

  • 12. október 2018, od 19:00

 Vstupenky si môžete rezervovať na tel. čísle +421(43)4918010, e-mailovej adrese royalreservations@therme.sk, prípadne priamo zakúpiť na recepcii Hotela ROYAL PALACE*****. Vyzdvihnutie vstupeniek je najneskôr 30 minút pred začiatkom predstavenia.

Časť miest je so sedením pri stole. V prípade záujmu o rezerváciu stola kontaktujte hotelovú recepciu na vyššie uvedených kontaktoch.

Divadelné predstavenie je spoločenskou udalosťou, preto Vás prosíme o zachovanie primeraného oblečenia (dress-code smart casual). Tešíme sa na Vašu návštevu.