Banner

Späť na zoznam eventov

Fashion Summer Event s Borisom Hanečkom

Letná after party v znamení módy.

Fashion Summer Event s Borisom Hanečkom
Text

LETNÁ AFTER PARTY V ZNAMENÍ MÓDY

Módny návrhár Boris Hanečka Vám ukáže svoj pohľad na modernú, mestskú ženu, ktorá už dávno nie je taká ako kedysi. Pripravte sa na veľkú vizuálnu show plnú kreácií, farieb, vôní a nádherných vzdušných modelov, ktoré Boris navrhne špeciálne na tento večer.

Počas talkshow Vám bude zaujímavo rozprávať o svojich začiatkoch, inšpiráciách a úspechoch.

Programom Vás bude sprevádzať charizmatická moderátorka, VERA WISTEROVÁ a celkovú atmosféru eventu dotvorí hudba Dj EKG.

Na mieste sa Vám budú venovať profesionálne krajčírky, ktoré spolupracujú s Borisom a ochotne zmerajú Vaše miery a dohodnú si s Vami termín skúšky.

Text

BORIS HANEČKA

Patrí medzi špičku slovenských dizajnérov. Pravidelne prezentuje svoju tvorbu na najvýznamnejších fashion podujatiach v strednej Európe (Prague Fashion Weekend, Fashion LIVE! Bratislava, Central European Fashion Days Budapest).

Okrem samostatnej značky pod jeho menom sa venuje aj kostýmovej tvorbe pre divadlá a operné domy, stylingu ako aj vlastným umeleckým projektom, ktoré stoja na presahu módy, sochy a šperku.

Poznámka

Vstupenky je možné zakúpiť TU.

Cena vstupenky je 99€/ osoba. Cena zahŕňa welcome drink, skvelý catering, wine service, talkshow, módnu prehliadku, darček pre všetky dámy, prezentáciu partnerov eventu.

Viac informácií o ubytovaní TU.

Na týchto podujatiach sa budú vyhotovovať obrazové záznamy a fotografie, ktoré môžu byť použité na účely prezentácie spoločnosti. Viac informácií na https://royalpalace.therme.sk/uzitocne-informacie/ochrana-osobnych-udajov.html.

Neváhajte nám napísať, radi zodpovieme všetky Vaše otázky

Váš e-mail bol odoslaný úspešne

Čoskoro sa Vám ozveme s odpoveďou.