Royal New Year´s Eve 2 noci+
*****
v hoteli ROYAL PALACE

Dospelí
1
Deti
0
Cena od 155,00 EUR na nocPonuka platí v termíne od 30.12. - 3.1.2022

Naj pobytu:

  • kombinácia kvalitnej zábavy a oddychu
Text

Royal New Year´s Eve 2 noci+

Skvelá zábava, svetová gastronómia, ale aj najlepší relax a liečebné procedúry. Vykročte do roku 2022 tou správnou nohou a zažite kráľovský silvestrovský pobyt v hoteli Royal Palace***** Turčianske Teplice!

Pri pobyte od 3 nocí s exkluzívnymi bonusmi bezplatného skorého check-inu (od 10.00), neskorého check-outu (do 16.00) a procedúrou navyše.

Pre maximálnu bezpečnosť bude umožnený vstup len osobám očkovaným proti Covid-19 a po prekonaní ochorenia. V deň konania silvestrovskej zábavy budú všetci účastníci na naše náklady otestovaní antigénovým testom. 

Text

Pobyt obsahuje

  • ubytovanie s polpenziou a 2 procedúrami na každé prenocovanie
  • pobyt je možné zakúpiť len so silvestrovským lístkom v hodnote 300 €/dospelý, 150 €/dieťa, zahŕňajúcim slávnostnú večeru, gala program (Brillant Orchester Milana Olšiaka, tanečná skupina CreDance, zábava s DJ, vystúpenie hudobnej skupiny) a slávnostný ohňostroj na kráľovskej dvorane
  • Bonusovú procedúru vyberá klient z vopred vybraného zoznamu procedúr: klasická masáž čiastočná - chrbát + šija/ reflexná masáž chrbta/ športová masáž/podvodná masáž/ Lazuritový kúpeľ/ Citrínový kúpeľ/ parafínový obklad/ rašelinový obklad/ oxygenoterapia/ suchý plynový zábal). 
  • neobmedzený vstup do Spa&Aquaparku, 30 min. vstup do Royal Bath na každé prenocovanie
  • možnosť lekárskej konzultácie
Cena od 155,00 EUR na nocPonuka platí v termíne od 30.12. - 3.1.2022

Najatraktívnejšie ponuky